NBA Eutelsat 10A @ 10° East

Go down

 NBA  Eutelsat 10A @ 10° East Empty NBA Eutelsat 10A @ 10° East

Пишување by dejanpetrusevski on Саб 14 Апр 2012 - 12:10

NBA -Eutelsat 10A @ 10° East 11387 V 30000 3/4 DVB-S2/8PSK | Biss | SID:0008 |
Spoiler:
key :F8 C5 A9 66 EB A4 61 F0
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот