Оптикум и Дрим бокс 500д

Go down

Оптикум  и Дрим бокс 500д Empty Оптикум и Дрим бокс 500д

Пишување by zgozelec on Саб 25 Окт 2014 - 8:43

Здраво!
Ме интересира пошто го поседувам но подолго време не ми е вклучен ресивер оптикум-што со него и шта се гледа во моментов?
А друго дримбокс 500с гледам е ефтин дека ми е потребен за нешто посебно не е. Ми треба одредени спортски канали каде би следел Ф1 и Премиер лига.
Кој квалитет е 500?
Благодарам
zgozelec
zgozelec
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 2
регистриран на 2014-08-10
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот