free CCam server by mkd-satelite

Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty free CCam server by mkd-satelite

Пишување by форумџија on Нед 31 Мар 2013 - 11:12

Одсега почитувани колеги и членови имаме шеринг на форумов па кој е за нека повели!
За да ги гледате серверите треба да одговорите на темава барем со едно мислење, што мислам дека нема да ви претставува проблем...

[You must be registered and logged in to see this image.]допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by stojanov on Вто 2 Апр 2013 - 18:30

Ova e za pozdravuvanje bravo za administratorite...a bi sakal da znam kako ke moze da se sledi ovoj cccam server???pozdrav.....jas sum zainteresiran....
stojanov
stojanov
нов член
нов член

мислења мислења : 9
поени поени : 11
регистриран на 2013-01-22
заблагодарен заблагодарен : 2

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by vanco on Сре 3 Апр 2013 - 11:11

bravo konecno 1233 i jas sum zaentirisiran pa ovde sme ako treba nesto
vanco
vanco
нов член
нов член

мислења мислења : 12
поени поени : 30
регистриран на 2013-02-24
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by форумџија on Сре 3 Апр 2013 - 11:23

Значи вака за почеток линиите ке ги објавувам и менувам на отприлика секои три денови, сето тоа само заради постабилна линија, а и секако поголема заинтересираност на членовите кои го посетуваат форумов, бидејки активноста моментално е само од администраторите....
Во најскоро време се надевам и ке направиме некој награден натпревар на форумов....

Секако добредојдени се ваши критики и пофалби за сето ова, па изјаснете се за да успееме да го прошириме форумов. Поздрав


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by tea2010 on Сре 3 Апр 2013 - 20:40

BRAVO.
tea2010
tea2010
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 1
регистриран на 2013-04-03
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by sente1 on Чет 4 Апр 2013 - 14:51

dali raboti digi
sente1
sente1
нов член
нов член

мислења мислења : 3
поени поени : 5
регистриран на 2012-11-23
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by zozo93 on Пет 7 Фед 2014 - 17:49

bravo,

jas sum mnogu interesen
zozo93
zozo93
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 1
регистриран на 2014-02-06
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Kako da go koristime

Пишување by zokis7 on Чет 3 Апр 2014 - 13:35

koj plugin da se koristi i kako se konfigurira
zokis7
zokis7
нов член
нов член

мислења мислења : 4
поени поени : 4
регистриран на 2014-04-03
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

free CCam server by mkd-satelite  Empty Re: free CCam server by mkd-satelite

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот