Монтевидео од оваа сабота на Канал 5

Go down

Монтевидео од оваа сабота на Канал 5 Empty Монтевидео од оваа сабота на Канал 5

Пишување by mile on Чет 14 Мар 2013 - 15:36

[You must be registered and logged in to see this image.]

Филмот кој се прослави со голема гледаност сега погледнете го во неколку продолженија на фреквенцијата на Канал 5 телевизија. Во прилог е најавата за „Монтевидео“.

[You must be registered and logged in to see this link.]
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот