Големиот брат наскоро на Сител, дознајте ги деталите

Go down

Големиот брат наскоро на Сител, дознајте ги деталите Empty Големиот брат наскоро на Сител, дознајте ги деталите

Пишување by форумџија on Вто 12 Мар 2013 - 18:16

[You must be registered and logged in to see this image.]
Маријана Чврљак - победник на претходната сезона од регионалниот „Голем брат“Последната сезона од најгледаното реално шоу „Големиот брат“ се случуваше во 2011. година. Шоуто беше регионално со учесници од државите на поранешна Југославија. Македонија го испрати Лестер кој стана дел од најлудата екипа досега видена во ова шоу. Сораја, Маријана, Душко, Немеш и Брендон се оние кои Балканците ги оставаа без сон, бидејќи дури и во вклучувањата во живо имаше што да видиме. Оваа сезона повторно ќе видиме ВИП екипа од поранешните ЈУ простори. Наскоро на Сител...


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот