Сцени од порно филм во вестите на Алфа

Go down

Сцени од порно филм во вестите на Алфа Empty Сцени од порно филм во вестите на Алфа

Пишување by dejanpetrusevski on Вто 29 Јан 2013 - 18:24

Сцени од порно филм во вестите на Алфа Alfa-p10

Во вчерашните вести на Алфа телевизија влетаа сцени од порно филм. Имено, на два од мониторите што емитуваат програма од други канали зад студиото на вестите одеднаш се промени каналот. Погледнете го видеото подолу и се ќе ви стане јасно.

[You must be registered and logged in to see this link.]
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Сцени од порно филм во вестите на Алфа Empty Re: Сцени од порно филм во вестите на Алфа

Пишување by форумџија on Вто 29 Јан 2013 - 18:45

се случува колега, biggg башка и да не е се монотоно и едно исто околу политиката :)))


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот