Првите 5 епизоди од Ангели со македонски титл

Go down

Првите 5 епизоди од Ангели со македонски титл Empty Првите 5 епизоди од Ангели со македонски титл

Пишување by форумџија on Нед 23 Дек 2012 - 18:00

Сонот на тинејџерите е исполнет, мегапопуларната серија „Ангели“ веќе една работна недела се емитува на Сител, а фановите почнаа да прават колекции од епизодите со македонски превод. Истите се снимени и прикачени на интернет за сите да можат да ги погледнат доколку претходно не биле во можност да го сторат тоа во закажаните термини.

Првите 5 епизоди од Ангели со македонски титл Angeli10


Во прилог е форшпанот кој ја најавува шестата епизода што ќе се емитува во понеделник, а подолу се првите пет епизоди од четвртата сезона на „Casi Angeles“ со македонски превод. Надоместете го пропуштеното, дозволете и вас да ве понесе магијата на популарните „Ангели“!
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот