Програмче за гледање на Српски канали

Go down

Програмче за гледање на Српски канали Empty Програмче за гледање на Српски канали

Пишување by форумџија on Вто 6 Ное 2012 - 21:52

Програмче за гледање на Српски канали Tv_srb10

програмчево е супер ги отвара каналите од лева страна што се, не сецкаат, па пробајте уверете се. Највероватно ке следува и надградба бидејки ова е прва верзија на овој софтвер
Attachments
Програмче за гледање на Српски канали Attachment
TV SRBIJA PLAYER.zip Програмче за гледање на Српски каналиYou don't have permission to download attachments.(530 Kb) Downloaded 47 times


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Програмче за гледање на Српски канали Empty Re: Програмче за гледање на Српски канали

Пишување by Dingo+ on Чет 8 Ное 2012 - 8:56

Ова не се канали, ова деца од дома си пуштаат стримови.
Малку подобро разгледајте и распрашајте се. Поздрав
Dingo+
Dingo+
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 1
години години : 23
регистриран на 2012-09-06
хумор Црн
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот http://www.mkpredavatel.com

Вратете се на почетокот Go down

Програмче за гледање на Српски канали Empty Re: Програмче за гледање на Српски канали

Пишување by dejanpetrusevski on Чет 8 Ное 2012 - 14:17

Dingo+ напиша:Ова не се канали, ова деца од дома си пуштаат стримови.
Малку подобро разгледајте и распрашајте се. Поздрав

Dingo+ јас колку што сум запознаен и ти исто распологаш со стримови па зошто не ставиш некој твој да видиме и ние нешто твое. И што има лошо во тоа и да се деца, се потрудиле и направиле нешто корисно.
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Програмче за гледање на Српски канали Empty Re: Програмче за гледање на Српски канали

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот