До администрацијата :)

Go down

До администрацијата :) Empty До администрацијата :)

Пишување by mladence on Чет 25 Окт 2012 - 18:22

се понудувам да бидам активен во категоријата ОПШТА ДИСКУСИЈА но незнам како се планира пошто таму има објавено само неколку теми, да не биди за џабе куцкање big што побргу одговорите толку ке бидам поактивен.хаха bbb
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

До администрацијата :) Empty Re: До администрацијата :)

Пишување by форумџија on Пет 26 Окт 2012 - 20:49

и таа категорија ни е во замислениот план така да секако ке се пишува и во неа па ако си за можеш слободно biggg
исто така ако имате предлог за некои други области кои мислите дека се потребни предложете ни тука


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

До администрацијата :) Empty Re: До администрацијата :)

Пишување by mladence on Сре 31 Окт 2012 - 13:28

настапувам на сцена пазете се bigg
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

До администрацијата :) Empty Re: До администрацијата :)

Пишување by mile on Сре 7 Ное 2012 - 0:52

mladence напиша:настапувам на сцена пазете се bigg


е многу бе ти big смири се малце не се брзај...
и ке ја замолам администрацијата да го среди тоа со лајковите за гласање не работи добро,
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

До администрацијата :) Empty Re: До администрацијата :)

Пишување by форумџија on Сре 7 Ное 2012 - 12:06

и ке ја замолам администрацијата да го среди тоа со лајковите за гласање не работи добро,

Mile фала што не извести, кај мене работи добро, но изгледа кај хромот се појавуваат грешки, Инаку форумот е дизајниран и најдобро работи на мозила најнова верзија. Уште дали да биде со тие знакчиња за ми се допага и не ми се допага како сега што се, или да ставиме некои друѓи по ваш избор ?


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

До администрацијата :) Empty Re: До администрацијата :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот