NBA POOL EUROPE 1 (10.0°E)

Go down

NBA POOL EUROPE 1 (10.0°E) Empty NBA POOL EUROPE 1 (10.0°E)

Пишување by форумџија on Сре 24 Окт 2012 - 10:27

NBA POOL EUROPE 1

11387 V
30000
3/4
DVB-S2/8PSK

SID: 0002

Код:
found CW : F9 0C 07 0C 8C 69 6C 61


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот