JTAG за YUMATU MX

Go down

JTAG за YUMATU MX Empty JTAG за YUMATU MX

Пишување by форумџија on Пон 8 Окт 2012 - 21:42

JTAG за YUMATU MX се користи кога во вашиот ресивер имате внесено погрешен софтвер или при некој дефект на самиот ресивер (клиничка смрт)


детално упатство имате тука [You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот