Забелешки и Идеи

Go down

 Забелешки и Идеи Empty Забелешки и Идеи

Пишување by форумџија on Сре 18 Јан 2012 - 22:38

Ова е дел наменет за забелешки и идеи се со цел да го подобриме овој форум.Сите мислења и идеи се добродојдени,па чекаме на вас
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

 Забелешки и Идеи Empty Re: Забелешки и Идеи

Пишување by mile on Вто 14 Aвг 2012 - 21:12

би требало да се зголеми активноста и на останатите делови од форумот, и со тоа ке има повеке членови и посетеност поголема
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот