Sakartvelo TV on Astra 4A 4.8° East

Go down

Sakartvelo TV on Astra 4A 4.8° East  Empty Sakartvelo TV on Astra 4A 4.8° East

Пишување by dejanpetrusevski on Чет 4 Окт 2012 - 22:17

Sakartvelo TV on Astra 4A 4.8° East

12700 H 5632 FEC :3/4

SID : 03EB
INDEX : 05

KEY :22 04 82 A8 28 40 22 8A
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот