Положба на сателитите околу земјата

Go down

Положба на сателитите околу земјата Empty Положба на сателитите околу земјата

Пишување by форумџија on Вто 18 Сеп 2012 - 21:22

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Положба на сателитите околу земјата Empty Re: Положба на сателитите околу земјата

Пишување by darko on Сре 26 Сеп 2012 - 23:36

ги знам јас овие слики стари се сега се уште повеке. нема им бројка
darko
darko
нов член
нов член

мислења мислења : 29
поени поени : 37
регистриран на 2012-09-26
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Положба на сателитите околу земјата Empty Re: Положба на сателитите околу земјата

Пишување by форумџија on Нед 21 Окт 2012 - 20:09

да да стари се инаку еве поголема верзија на сликата од старото време bigg

[You must be registered and logged in to see this image.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Положба на сателитите околу земјата Empty Re: Положба на сателитите околу земјата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот