НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ

Go down

НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ Empty НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ

Пишување by форумџија on Сре 18 Јан 2012 - 22:36

После еден краток период, еве се вракаме со скоро целосно изменет изглед на форумов.
Додаден е портал, чет, и уште некои ситници.
Форумов
е сеуште во рана фаза па и затоа нема богата содржина, но со поголема активност од страна на администрацијата и членовите верувам дека ке се оствари неговата цел, а тоа е да се помогне.

Наскоро очекувајте нови изненадувања и надградби на форумов
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ Empty Re: НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ

Пишување by mile on Вто 14 Aвг 2012 - 20:49

Според мене би можело на порталот или на форумот да се додаде некој слајдер со нови содржини околу сателитските
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот