ABS & CBN (5.0°W) CCW Keys

Go down

ABS & CBN (5.0°W) CCW Keys Empty ABS & CBN (5.0°W) CCW Keys

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 31 Aвг 2012 - 18:25

EUTELSAT 5 WEST A (5.0°W)
12711 H 30000 1/2

For CCcam & Newcamd (constant cw):
D 5604:000000:006C:0105:070A::5C 86 6A 62 C1 83 BD 13 0A 34 89 A9 C8 E3 45 FB ;TFC Middle-East (5.0°W)
D 5604:000000:006D:0106:070B::76 4F A2 FC 5B 78 8A E4 98 C2 CF 41 A3 AD 4B 97 ;TFC Europe (5.0°W)
D 5604:000000:0070:0108:070E::F8 B0 04 2C 42 48 58 C8 B2 A9 54 42 59 91 28 8C ;BRO (5.0°W)
D 5604:000000:0078:0100:0711::6D 22 4F DE 2A 0B 53 88 39 4C E2 67 F1 29 0A 24 ;TFC PPV (5.0°W)
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

ABS & CBN (5.0°W) CCW Keys Empty Re: ABS & CBN (5.0°W) CCW Keys

Пишување by dejanpetrusevski on Саб 1 Сеп 2012 - 0:18

all down...
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот