Fox Life Greece 12.5W

Go down

 Fox Life Greece 12.5W Empty Fox Life Greece 12.5W

Пишување by форумџија on Сре 25 Jул 2012 - 9:36

Fox Life Greece 12.5W biss кодирање

Fox Life Greece

11428 H 30000 // DVB-S2 8PSK

Код:
Key: 2304658C10107191допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот