Сега е точно Вто 16 Jул 2019 - 16:48

Профил на :: sasa

Се за sasa

пол :
Male
 
мислења мислења :
32
 
поени поени :
65
 
години години :
38
 
датум на рагање :
1980-10-23
 
регистриран на
2012-09-06
 
локација локација :
veles
 
хумор
САТЕЛИСТА
 
заблагодарен заблагодарен :
6
 
sasa
sasa

Rank: нов член
нов член
sasa friends
 
sasa has no friends yet