Al Jazeera HD1 Eutelsat W6 21,6 E

Go down

 Al Jazeera HD1  Eutelsat W6 21,6 E  Empty Al Jazeera HD1 Eutelsat W6 21,6 E

Пишување by dejanpetrusevski on Саб 14 Апр 2012 - 12:03

Al Jazeera HD1 Eutelsat W6 21,6 E 11081 V 8888 | Biss | SID:0001 |
Spoiler:
key :67 66 37 04 46 80 00 C6 ( за реме на фудбалски натпревар)
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

 Al Jazeera HD1  Eutelsat W6 21,6 E  Empty Re: Al Jazeera HD1 Eutelsat W6 21,6 E

Пишување by форумџија on Нед 13 Мај 2012 - 18:02

[ AL JAZEERA HD 1 ] Eutelsat W6 (21.6°E) 11081 V 8888 | Biss | SID:0001 |
Key : 66 96 89 85 59 70 00 C9


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот