Premier League HD Eutelsat 10A @ 10° East

Go down

Premier League HD Eutelsat 10A @ 10° East

Пишување by dejanpetrusevski on Саб 14 Апр 2012 - 11:59

[ Premier League HD ] Eutelsat 10A @ 10° East 11387 V 30000 3/4 DVB-S2/8PSK | Biss | SID:0006 |
key:
Spoiler:
6D 56 73 36 FE 65 C1 24
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот