Поздрав

Go down

Поздрав  Empty Поздрав

Пишување by satelituser on Вто 1 Апр 2014 - 9:52

Поздрав до сите на форумов јас сум нов член овдека случајно го најдов форумов и од тоа што можам да видам на почеток многу сум изненаден во позитивна смисла од форумов браво редно беше и кај нас да има некој ваков форум
satelituser
satelituser
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 2
регистриран на 2014-04-01
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот