Поздрав дечки

Go down

Поздрав дечки Empty Поздрав дечки

Пишување by Luxell on Пет 27 Дек 2013 - 13:30

После подолго време на барање на македонски сателитски форум го најдов mkd-satelite и од тоа што го видов сум задовлен,се надевам на добра форумџиска дружба и ќе си бидеме од помош едни со други! :)
Поздрав
Luxell
Luxell
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 3
регистриран на 2013-12-27
заблагодарен заблагодарен : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот