AMIKO,YUMATU.-CARDSHARE-PROTOCOL SSSP

Go down

AMIKO,YUMATU.-CARDSHARE-PROTOCOL SSSP

Пишување by caki on Саб 1 Јун 2013 - 20:25

Ево се појави уште едно програмче за отклучување кодирани канали отвара многу пакети го проверив на Optikum4100c функционира во делење на картицата одиш под SSSP (протокол) го има на повеќе форуми заедно со последниот софтвер


O-box-v 2.0.3

O-box -(jsc,nova,polsat,....end
more)

AMIKO,YUMATU.-CARDSHARE-PROTOCOL SSSP
caki
caki
нов член
нов член

мислења мислења : 16
поени поени : 48
регистриран на 2012-07-26
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: AMIKO,YUMATU.-CARDSHARE-PROTOCOL SSSP

Пишување by форумџија on Нед 2 Јун 2013 - 11:31

super caki само си заборавил да го ставиш линкот ?


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: AMIKO,YUMATU.-CARDSHARE-PROTOCOL SSSP

Пишување by caki on Нед 16 Јун 2013 - 12:52

[You must be registered and logged in to see this link.]
caki
caki
нов член
нов член

мислења мислења : 16
поени поени : 48
регистриран на 2012-07-26
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: AMIKO,YUMATU.-CARDSHARE-PROTOCOL SSSP

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот