Канал 5+ програма

Go down

Канал 5+ програма Empty Канал 5+ програма

Пишување by dejanpetrusevski on Вто 20 Мар 2012 - 14:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

Вторник, 20.03.2012

07:00 Бакуган – цртана серија

07:30 Ловец на крокодили-документарна емисија

08:00 Игран филм

09:30 Лале – сериски филм

10:15 Драга непријателке – сериски филм

11:00 Изборот на Лара - сериски филм

11:45 Отворена врата – сериски филм

12:30 Екстра ексклузив – забавен магазин

12:45 Бакуган – цртана серија

13:15 Комшиски мајтап – сериски филм

14:00 Бразди – ем. за земјоделство

14:30 Драга непријателке – сериски филм

15:15 Изборот на Лара - сериски филм

16:00 Лале – сериски филм

17:00 Вести Плус

17:25 Х/О – информативна емисија

18:30 Ловец на крокодили-документарна емисија

19:00 Комшиски мајтап – сериски филм

19:45 Игран филм

21:30 Игран филм

23:00 Прељубници – реално шоу

23:30 Игран филм
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Канал 5+ програма Empty Re: Канал 5+ програма

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 2 Ное 2012 - 15:21

02,11,2012
Петок

00:15 - 01:15 Американски прељубници – реално
01:15 - 05:00 КАНАЛ 5+ 01:15
05:00 - 07:00 КАНАЛ 5+ 05:00
07:00 - 08:00 Имотот на дамата сериски филм
08:00 - 08:45 Очајни домаќинки - сериски филм
08:45 - 09:30 Докумантарна серија
09:30 - 10:00 Лична Македонија – репортажа
10:00 - 10:45 Докумантарна серија
10:45 - 13:00 Здраво Македонијо - утринска програма
13:00 - 13:10 Вести Плус
13:10 - 13:20 Екстра ексклузив – забавна емисија
13:20 - 13:45 Бразди – емисија за земјоделство
13:45 - 14:15 Лична Македонија – репортажа
14:15 - 15:00 Јунска ноќ - сериски филм
15:00 - 15:45 Очајни домаќинки - сериски филм
15:45 - 17:00 Имотот на дамата – сериски филм
17:00 - 17:25 Вести Плус
17:25 - 18:15 Џанан - сериски филм
18:15 - 18:45 Докумантарна серија
18:45 - 19:30 Скршено крило – сериски филм
19:30 - 20:15 Лична Македонија – репортажа
20:15 - 21:00 Разделба – сериски филм
21:00 - 21:30 Докумантарна серија
21:30 - 22:15 Јунска ноќ – сериски филм
22:15 - 22:40 Со пластика до совршенство
22:40 - 00:15 Игран филм
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот