Падна сајтот на македонската телевизија

Go down

Падна сајтот на македонската телевизија Empty Падна сајтот на македонската телевизија

Пишување by mile on Чет 14 Мар 2013 - 15:41

Сајтот на Македонската телевизија падна, а посетителите велат дека националниот сервис во последно време постојано се соочува со проблемот.

Падна сајтот на македонската телевизија Mtv-sajt

Познавачите велат дека сајтот паѓа поради големата посетеност која секојдневно се зголемува. МРТ со вложување во вистински вредности, за прв пат го донесе светското шоу „Танц со ѕвездите“ за кое има огромен интерес. Дали и МРТ ќе не изненади со нов портал како што тоа неодамна го направи Канал 5, не знаеме, но секоја промена е добра.
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Падна сајтот на македонската телевизија Empty Re: Падна сајтот на македонската телевизија

Пишување by форумџија on Чет 14 Мар 2013 - 22:18

ајде нека им е со срека, пак да им падни па да ја изменат малку bigg


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот