Активирано е копчето „Благодарам“

Go down

Активирано е копчето „Благодарам“ Empty Активирано е копчето „Благодарам“

Пишување by форумџија on Нед 4 Мар 2012 - 21:01

Активирано е копчето „Благодарам “кое изледа вака Активирано е копчето „Благодарам“ I_icon_thanks_off. Доколку сакате на некој да му се заблагодарите за темата оваа копче нема да го најдете. Ова го има само на одговорите а за темите има од десно копчиња Активирано е копчето „Благодарам“ 0002w10 + Активирано е копчето „Благодарам“ 0001w10 - каде гласате ако ви се допага темата кликате на + Активирано е копчето „Благодарам“ 0002w10 и за основачот на темата се брои како пофален ако не ви се допага темата стиснете - Активирано е копчето „Благодарам“ 0001w10 на основачот на таа тема не се бројува овој глас


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот