Најпиратуваните филмови за 2012

Go down

 Најпиратуваните филмови за 2012 Empty Најпиратуваните филмови за 2012

Пишување by mile on Саб 2 Мар 2013 - 17:59

[You must be registered and logged in to see this image.]

Можеби за повеќето неочекувано, но најмногу симнат филм преку торенти за оваа година е Project X. Со речиси 9 милиони симнувања е пред филмовите како Mission: Impossible – Ghost Protocol на второ место, и The Dark Knight Rises на трето.

Филмот Project X имаше многу лоши оценки од критиката, и всушност е со најмала заработувачка од сите филмови на листата. Според многумина, причината за овој редослед е приказната во филмот. Тинејџерска луда забава. Оваа приказна ги инспирираше многу млади низ светот да организираат слична забава и кај нив дома, некои буквално беа исти па беа вклучени и полицајци кои реагираат на нарушување на мирот.

Целосната листа на 10 најсимнувани филмови:

[You must be registered and logged in to see this image.]
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот