Додадени се слики од државата во која живеете

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Додадени се слики од државата во која живеете

Пишување by форумџија on Нед 4 Мар 2012 - 20:50

Во профил опциите можете да си ја изберете државата во која живеете и да ви стои на профилот знамето од вашата држава.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот