pozdrav do site na mkd-sat.forum

Go down

pozdrav do site na mkd-sat.forum Empty pozdrav do site na mkd-sat.forum

Пишување by vanco on Сре 27 Фед 2013 - 18:51

pozdra do site jas sum vanco, se nadevam deka ke mozeme da sorabotuvame site i da go podrzime ovoj forum.pozdrav do site biggg македонија
vanco
vanco
нов член
нов член

мислења мислења : 12
поени поени : 30
регистриран на 2013-02-24
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

pozdrav do site na mkd-sat.forum Empty Re: pozdrav do site na mkd-sat.forum

Пишување by форумџија on Сре 27 Фед 2013 - 19:15

поздрав vanco имај пријатен престој и да се дружиме на форумов долги години bbb


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

pozdrav do site na mkd-sat.forum Empty Re: pozdrav do site na mkd-sat.forum

Пишување by asparux on Сре 27 Фед 2013 - 20:26

pozdravi od vasilevo do site na forumot
asparux
asparux
нов член
нов член

мислења мислења : 13
поени поени : 28
години години : 43
регистриран на 2012-11-06
заблагодарен заблагодарен : 9

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

pozdrav do site na mkd-sat.forum Empty Re: pozdrav do site na mkd-sat.forum

Пишување by dejanpetrusevski on Сре 27 Фед 2013 - 20:42

vanco i asparux добредојдовте голем поздрав 15086
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

pozdrav do site na mkd-sat.forum Empty Re: pozdrav do site na mkd-sat.forum

Пишување by mile on Саб 16 Мар 2013 - 14:08

Поздрав и секако добро би му дошла подршка на форумов, ке ни биде од корист
mile
mile
активен член
активен член

мислења мислења : 57
поени поени : 83
регистриран на 2012-04-16
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

pozdrav do site na mkd-sat.forum Empty Re: pozdrav do site na mkd-sat.forum

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот