Водителка на ХРТ се онесвести на сред емисија

Go down

Водителка на ХРТ се онесвести на сред емисија  Empty Водителка на ХРТ се онесвести на сред емисија

Пишување by форумџија on Сре 27 Фед 2013 - 17:50

Водителка на ХРТ се онесвести на сред емисија  Screen10

Водителка на Хрватската национална телевизија се онесвести пред телевизиската публика само неколку моменти откако ја почна својата емисија.

По неколку воведни зборови, водителката ги преврте очите и се струполи на земја.

[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот