pomos dreambox 500s

Go down

pomos dreambox 500s Empty pomos dreambox 500s

Пишување by vanco on Пон 25 Фед 2013 - 11:13

imam 500s nov denes kupen povrzan e so site raboti samo gi gledam onie slobodnite mi treba key za da gledam barem nesto.. kako i sto da najdam? pozzz do site koj ke mi pomogne biggg smil
vanco
vanco
нов член
нов член

мислења мислења : 12
поени поени : 30
регистриран на 2013-02-24
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

pomos dreambox 500s Empty Re: pomos dreambox 500s

Пишување by форумџија on Вто 26 Фед 2013 - 12:38

колку што сум запознаен бес шеринг и нема што да се гледа со key клучевите, bulsat, canal и можеби некои други кои често ги менуваат клучевите.
Инаку клучевите се внесуваат преку програмата DreamboxEdit, и секако дека зависи и од image-to што ти е на дримбоксот, и за него барај клучеви...


[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

pomos dreambox 500s Empty Re: pomos dreambox 500s

Пишување by dejanpetrusevski on Сре 27 Фед 2013 - 14:13

vanco што бидна до кај стигна ?
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

pomos dreambox 500s Empty Re: pomos dreambox 500s

Пишување by vanco on Сре 27 Фед 2013 - 14:18

dejanpetrusevski напиша:vanco што бидна до кај стигна ?

nisto samo onaa free drugo nisto baram po forumive ama kako sto gledam nikoj nisto nedava :(
vanco
vanco
нов член
нов член

мислења мислења : 12
поени поени : 30
регистриран на 2013-02-24
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

pomos dreambox 500s Empty Re: pomos dreambox 500s

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот