Статистика на форумот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Нед 4 Мар 2012 - 20:42

Целата статистика на форумот можете да ја видите овде
mkd-satelite.forummk.com/statistics


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Пон 28 Мај 2012 - 17:02

100 членови на форумот
Број на мислења : 216
Мислења на ден : 1.64
Број на теми : 141
Тема на ден : 1.07
biggg


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Сре 15 Aвг 2012 - 14:16

200 членови на форумот
Број на мислења : 878
Мислења на ден : 4.16
Број на теми : 258
Тема на ден : 1.22
најновиот регистриран член : jecho


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Сре 7 Ное 2012 - 12:27

Мислења на форумот 1987
Теми на форумот 604
Регистрирани членови 338
Најновиот член на форумот е nekija
Мислења на ден : 6.74
Тема на ден : 2.05
Членови на ден : 1.15
моментално има 43 членови он-лајн


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by dejanpetrusevski on Сре 7 Ное 2012 - 12:52

avatar
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Саб 8 Дек 2012 - 10:17

Мислења на форумот 2153
Теми на форумот 640
Регистрирани членови 400
Најновиот член на форумот е echomen
Мислења на ден : 6.61
Тема на ден : 1,97
Членови на ден : 1.23
моментално има 20 членови он-лајн




допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by darko on Чет 13 Дек 2012 - 19:02

ideme na podobro
avatar
darko
нов член
нов член

мислења мислења : 29
поени поени : 37
регистриран на 2012-09-26
заблагодарен заблагодарен : 3

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Вто 22 Јан 2013 - 18:40

Број на мислења : 2404
Мислења на ден : 6.48
Број на теми : 713
Тема на ден : 1.92
Членови на ден :1.24
Број на членови :459
најнов член: stojanov


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by форумџија on Чет 28 Фед 2013 - 12:29


773 Теми
2619 Мислења
510 Членови
dido Најнов член


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Статистика на форумот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот