Целосна снимка од првото издание на ЏИШ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Целосна снимка од првото издание на ЏИШ

Пишување by форумџија on Пон 11 Фед 2013 - 22:38

„ЏИШ“
првата емисија емитувана на 10. февруари

[You must be registered and logged in to see this image.]

Доколку немавте можност да ја проследите премиерата, во прилог е комплетна снимка од првото издание на долгоочекуваното шоу на Игор Џамбазов - „ЏИШ“. Емисијата е емитувана на 10. февруари на Првиот канал на Македонската телевизија.


[You must be registered and logged in to see this link.] by [You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот