Невозможна мисија наскоро на Канал 5

Go down

Невозможна мисија  наскоро на Канал 5 Empty Невозможна мисија наскоро на Канал 5

Пишување by форумџија on Пон 11 Фед 2013 - 22:28

Неколку денови по скандалот со српскиот премиер во контроверзното шоу „Невозможна мисија“, на Канал 5 телевизија се појавува најава за истата програма. Според одбраните сцени во промото, добивме впечаток дека на Канал 5 ќе се емитуваат истите епизоди од шоуто што претходно се емитуваа на Сител телевизија. Најавата е во прилог, наскоро на Канал 5 - „Невозможна мисија“.

[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот