Вин-Вин се сели на 24 Вести

Go down

Вин-Вин се сели на 24 Вести  Empty Вин-Вин се сели на 24 Вести

Пишување by форумџија on Пон 11 Фед 2013 - 21:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

Емисијата на Оливера Трајковска „Вин-Вин“ се сели на телевизијата 24 Вести.

Емисијата ќе се емитува секој четврток во 21 часот, а датумот за старт се очекува да биде објавен наскоро.

Вин-Вин претходно се емитуваше на АЛФА ТВ, каде со доаѓањето на новите газди немаше место за емисијата и за Оливера Трајковска на програмата.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот