Klasik TV -регионална телевизија

Go down

Klasik TV -регионална телевизија Empty Klasik TV -регионална телевизија

Пишување by форумџија on Пет 8 Фед 2013 - 11:33

[You must be registered and logged in to see this image.]

Телевизија која 24 часа дневно емитува филмови од регионот на (ex-Yu), како и серии, документарци, цртани...... све што е гледано некогаш со мерак, и повторно би се гледало.

оваа телевизија во Македонија би требало да ја пренесува некој од операторите, па доколку сте сретнале каде би можеле да ни кажете bigg


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Klasik TV -регионална телевизија Empty Re: Klasik TV -регионална телевизија

Пишување by caki_pr on Сре 20 Фед 2013 - 21:03

да ја има во Пробиштип на кабловска. Поззз
caki_pr
caki_pr
нов член
нов член

мислења мислења : 1
поени поени : 2
регистриран на 2012-07-27
заблагодарен заблагодарен : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот