BOM и К15 сеуште емитуваат?

Go down

BOM и К15 сеуште емитуваат? Empty BOM и К15 сеуште емитуваат?

Пишување by petkovski on Вто 15 Јан 2013 - 9:59

па вака до пред некое време се емитуваа BOM и К15телевизија и преку кабловска, па едно време кога беше тоа укинувањето и однема мислев ги затвориле, сега барајки на сателитската ги најдов и емитуваат, што е проблемот што еве т-хоме на пример не ги дава ?
petkovski
petkovski
нов член
нов член

мислења мислења : 8
поени поени : 13
регистриран на 2013-01-13
заблагодарен заблагодарен : 0

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

BOM и К15 сеуште емитуваат? Empty Re: BOM и К15 сеуште емитуваат?

Пишување by форумџија on Вто 15 Јан 2013 - 11:56

Мислам дека беа исклучени на 26-ти септември, највероватно не поседуваат авторски права за емитување, кој ке ти каже


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот