листа со рангови

Go down

листа со рангови Empty листа со рангови

Пишување by форумџија on Сре 18 Јан 2012 - 23:19

На форумов е воведено и рангирање според бројот на мислења, тоа се:

1.Статус на специјален Ранг-Администратор
2.Коадминистратор
3.Вип
4.Победник
5.Модератор
6.Супер член
7.Член
Доколку дојде до некоја измена, дополнително ќе ве известиме!
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот