TEST HD

Go down

TEST HD Empty TEST HD

Пишување by форумџија on Пет 4 Јан 2013 - 13:40

TEST HD Eutelsat 16A, 16°E 11262 H 30000 2/3 DVB-S/MPEG-4 HD| Biss | SID:000E |
KEY:
Код:
11 11 11 33 11 11 11 33


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот