Што ќе гледаме на македонските телевизии за празниците?

Go down

Што ќе гледаме на македонските телевизии за празниците? Empty Што ќе гледаме на македонските телевизии за празниците?

Пишување by форумџија on Пет 28 Дек 2012 - 19:11

Што ќе гледаме на македонските телевизии за празниците? Mrt10


Во пресрет на Новогодишните и Божиќните празници, македонските телевизии ја припремија стандардната празнична шема – ред поп и турбофолк музика, ред филмови.

Македонската телевизија и Сител телевизија ги презентираа своите филмски адути спакувани во интересни промо материјали.

За сите оние кои планираат овие празници да ги поминат во своите домови, проверете што можете да погледнете.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот