ALI3329C_UPC

Go down

ALI3329C_UPC Empty ALI3329C_UPC

Пишување by caki on Пон 17 Дек 2012 - 18:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
Yumatu so noviot softver 1.4.34 navodno raboti UPC 01,0°W Intelsat 10-02, Thor
caki
caki
нов член
нов член

мислења мислења : 16
поени поени : 48
регистриран на 2012-07-26
заблагодарен заблагодарен : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ALI3329C_UPC Empty Re: ALI3329C_UPC

Пишување by форумџија on Пон 17 Дек 2012 - 19:32

некои колеги го имаат испробано овој совтвер и според нив не работи добро сам ресиверот си менува канали и далјинското не работи, така да или чекајте подобар нов совтвер, или некој од претходните


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот