Како пајакот ја плете својата мрежа?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Како пајакот ја плете својата мрежа?

Пишување by форумџија on Нед 16 Дек 2012 - 16:36

Видеото е направено од повеќе фотографии кои се фотографирани на секои четири секунди. Така овој фотограф успеал да сними еден од најголемите природни феномени.допринеси за форумов да опстане. Сподели
avatar
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2335
години години : 27
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 49

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот