МТВ обезбеди пренос, Португалија-Македонија, директно!!!

Go down

МТВ обезбеди пренос, Португалија-Македонија, директно!!! Empty МТВ обезбеди пренос, Португалија-Македонија, директно!!!

Пишување by форумџија on Саб 3 Ное 2012 - 19:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

Според информациите МТВ обезбеди пренос од квалификацискиот натпревар на нашата ракометна репрезентација за пласман на ЕП 2014, односно дуелот со Португалија на гостински терен.

Натпреварот ќе можете да го проследите утре на МТВ со почеток од 18 часот.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот