НАША ТВ-програма

Go down

НАША ТВ-програма Empty НАША ТВ-програма

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 2 Ное 2012 - 15:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

тв програма за 02.11.2012

Петок
00:30 - 01:30 Истрагата докажа Виктор Цој – смртоносна кривина - документарен серијал
01:30 - 03:30 Мемоарите на Шерлок Холмс - криминалистички серијал
03:30 - 04:30 Профит емисија од областа на бизнисот
04:30 - 05:00 Музика
05:00 - 05:30 Од светот - документарен серијал
05:30 - 06:00 Малите големи приказни
06:00 - 06:30 Цртани филмови
06:30 - 07:00 Кажи и направи
07:00 - 07:30 Малите големи приказни
07:30 - 08:30 Ало будење
08:30 - 09:00 Цртани филмови
09:00 - 11:00 Не бери гајле - реприза
11:00 - 12:00 Профит - реприза
12:00 - 13:00 20 Години Македонска независност: 2008 - документарен серијал
13:00 - 13:30 Попладне со Убичматоци - со Рубенс Муратовски - реприза
13:30 - 15:00 Мемоарите на Шерлок Холмс - криминалистички серијал
15:00 - 15:30 Приказни за нештата
15:30 - 16:00 Попладне со Наташа Гинџевска
16:00 - 17:00 ТВ разгледници
17:00 - 18:00 Политико
18:00 - 19:45 Поаро: Смрт на Нил - криминалистички филм
19:45 - 20:45 Профит - емисија од областа на бизнисот
20:45 - 21:00 ТВ разгледници
21:00 - 22:30 Политико - реприза
22:30 - 00:30 Не бери гајле
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот