МТМ телевизија програма

Go down

МТМ телевизија програма Empty МТМ телевизија програма

Пишување by dejanpetrusevski on Пет 2 Ное 2012 - 15:32

[You must be registered and logged in to see this image.]

програма за 02.11.2012

Петок
00:20 - 01:00 Урбани вести ноќно издание
01:00 - 02:00 Одземање животи - сериски филм - реприза
02:00 - 03:00 Море на љубовта - сериски филм - реприза
03:00 - 04:00 Македонска поп музика
04:00 - 05:50 Ничиј живот - игран филм
05:50 - 07:50 Колосек контактна емисија - реприза
07:50 - 08:00 Македонска поп музика
08:00 - 08:50 Море на љубовта - сериски филм
08:50 - 09:00 Телешопинг прозорец
09:00 - 09:10 Реклами
09:10 - 09:16 Македонска поп музика
09:16 - 09:20 Временска прогноза
09:20 - 11:20 Колосек контактна емисија
11:20 - 11:30 Телешопинг прозорец
11:30 - 11:55 Диносаурус кинг филм за деца
11:55 - 12:00 Реклами
12:00 - 13:00 Жртви на комунизмот документарна емисија
13:00 - 14:00 Море на љубовта - сериски филм
14:00 - 14:55 Одземање животи - сериски филм
14:55 - 15:00 Видео страна/Мали огласи
15:00 - 16:25 Мали херои - игран филм
16:25 - 16:50 Диносаурус кинг филм за деца
16:50 - 16:55 Реклами пред вести
16:55 - 17:30 Урбани вести
17:30 - 17:40 Видео страна СМС огласи
17:40 - 18:50 Одземање животи - сериски филм
18:50 - 19:50 Колосек попладневно издание
19:50 - 19:55 Реклами пред вести
19:55 - 20:25 Урбани вести
20:25 - 21:25 Одземање животи - сериски филм
21:25 - 21:30 Реклами
21:30 - 22:30 Море на љубовта - сериски филм
22:30 - 00:45 17 - игран филм
dejanpetrusevski
dejanpetrusevski
вип член
вип член

мислења мислења : 753
поени поени : 1139
регистриран на 2012-01-20
хумор сателидџија
заблагодарен заблагодарен : 30

Преглед на профилот на членот http://serviskratovo.weebly.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот