Македонска музика

Go down

Македонска музика Empty Македонска музика

Пишување by mladence on Сре 31 Окт 2012 - 20:57

Еве да видиме, што слуша народот од македонска музика?

јас на пример најмногу слушам Владо, Суперхикс, Тоше и чат пат весељаци lol!
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Македонска музика Empty Re: Македонска музика

Пишување by форумџија on Сре 31 Окт 2012 - 21:50

си пуштам радио и што пуштат тоа :)

инаку Тоше, Владо Јаневски, нон стоп, ги има уште... току за сега. ОООО и ферус бее.


допринеси за форумов да опстане. Сподели
форумџија
форумџија
администратор
администратор

мислења мислења : 1520
поени поени : 2336
години години : 29
регистриран на 2012-01-17
заблагодарен заблагодарен : 50

Преглед на профилот на членот http://mkd-satelite.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот