испразни се! :)

Go down

испразни се! :) Empty испразни се! :)

Пишување by mladence on Сре 31 Окт 2012 - 20:39

Е овдека можете да пцуете во ОГРОМНИ количини по комшиите,по ХХХХ член кој ви е преку кур, можете да пцуете по екранот кој ви убил 5 пиксели у сред центар на екран, можете да пцуете по папагалот кој ви се исрал на глава, МОЖЕТЕ ДА ПЦУЕТЕ ПО АПСОЛУТНО СВЕ ЖИВО И ДИВО!
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот