Идиотски работи на фејcбук

Go down

Идиотски работи на фејcбук Empty Идиотски работи на фејcбук

Пишување by mladence on Сре 31 Окт 2012 - 13:39

Во оваа тема пишувајте ги идиотските/смешните работи во фејсбукот..

Идиотски работи на фејcбук Unledpwj
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот