Фреквенции на програми со спорт преку сателит

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Фреквенции на програми со спорт преку сателит

Пишување by mladence on Чет 25 Окт 2012 - 18:10

На овој линк ги има сите спортови на сателитите кои се слободни и некодирани со нивните фреквенции

Код:
http://en.kingofsat.net/find2.php?cl=eng&num_genre=3&num_crypt=1&ordre=freq
avatar
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 25
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот