Предлог

Go down

Предлог Empty Предлог

Пишување by mladence on Чет 25 Окт 2012 - 17:03

според мене би можеле да отвориме и за повеке странски телевизии независно дали се преку сателитска или кабловска да ја поставуваме програмската содржина, што велите вие ?
mladence
mladence
нов член
нов член

мислења мислења : 35
поени поени : 64
години години : 27
регистриран на 2012-02-10
заблагодарен заблагодарен : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот